محل تبلیغات شما

هیچ نمیخواهم جز اینکه زمین و زمان کمکم کنند!

جز اینکه به ثمر برسد چیزی را که میخواهم، چیزی که خیلی نزدیک است به من.

دوستی که اتفاقا وقت مصاحبه ی سفارتمان هم در یک روز است میگوید: همه چیز را به خدا بسپار. گاهی چیزی را میخواهی که خیر تو در آن نیست و گاهی به عکس. پس بهتر است در آرامش همه را به او بسپاری.

من هیچ نمیگویم. خیلی خوب است که او مبدا و منشا جهان خود را شناخته. من اما به طور قطع نمیتوانم خدا را شناخته شده بپندارم. برایم نامفهوم است. اما تلاش میکنم به تمام مبدا و منشاهایی که اطرافیانم شناخته اند احترام بگذارم. و به آنها هم میسپارم که دعایم کنند که از همیشه نیازمند ترم.

خودم به ماه نگاه میکنم، زیر باران میروم. لب دریا می ایستم. درختی میبینم. سگی از خیابان رد میشود. من از همه ی آنها طلب کمک میکنم. من به نیروی طبیعت ایمان دارم و میدانم وجودم از طبیعت است. دست مهربانش در تک تک رخدادهای زندگیم دخیل بوده و هست. من ایمان دارم و از تمام کائنات طلب کمک میکنم که من سخت اینروزها نیازمندم.

من در سالهای گذشته روزگار بدی را سپری کرده ام. به معنی واقعی زمین خورده ام و درد از زمین بلند شدن را چشیده ام. سختی کشیده ام. عزیزانم را از دست داده ام و رنج تنها ماندن و تنها زندگی کردن را به جان خریده ام.

اگرچه اکنون بر تمام آن دردها فایق شده یا به نحوی با آنها کنار آمده ام. اگرچه همچنان توان جنگیدن دارم و لباس رزم به تن کرده و آماده ی درافتادن با غول بعدی سرنوشتم. و هنوز معتقدم تا نفس هست باید جنگید و هیچ تلاشی بی نتیجه نمی ماند و ثمر هر خلق نیکی یک روز بالاخره برمیگردد.

اگرچه همه ی اینها هست. و من و طبیعت و تمام کائنات خوب میدانیم که من تا آخرین نفس خواهم جنگید، اما

به مانندی سربازی در خط حمله میمانم. سیاهی هایی را از دور میبینم. سلاحم را سفت در دست گرفته ام. آماده ام تا بجنگم. آماده ام تا بمیرم اما در دلم دعا میکنم که ای کاش آن سیاهی نیروی کمکی باشد!

من انسانی وفادار به تعهداتم هستم که اکنون بعد از گذر از آن همه سختی حق دارم آرزویی را که زحمتش را کشیده ام برآورده شده بدانم.پس دعا میکنم برای خودم تا از این مرحله بگذرم. بی شک در روز مصاحبه ماه و باران و دریا و سگ ولگرد با من در سفارت هستند.

نگو دستم از دنیا کوتاه است

بجنبید من خسته ام

نوشته شده در یکم مهر

ام ,میکنم ,ی ,تمام ,اگرچه ,روز ,دارم و ,را به ,دعا میکنم ,آماده ام ,ام تا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یه دختر نسبتا خوب